fbpx

11. 11. 2019

V čem je Gripstick lepší?

Nic nás nebude omezovat a i s jeho maximálním odporem ho můžeme mít vždy po ruce.

Mezi hlavní přínosy posilování svalů předloktí patří pevnější úchop, větší síla, lepší vytrvalost, větší rychlost, prevence zranění, podpora a zlepšení flexibility, lepší výkonnost, podpora krevního oběhu, masáž unavených svalů nebo relaxace a uvolnění od stresu.

A pokud k tomu použijeme Gripstick, získáme tím řadu výhod nad ostatními možnostmi.

Při cvičení s Gripstickem dochází k zapojení všech svalů předloktí a to i v plném rozsahu pohybů. Stejně tak se ale můžeme zaměřit jen na izolovanou práci některých svalů. To je skvělá možnost například pro kompenzační cvičení nebo specifický trénink určitých pohybů při konkrétním výkonu.

Gripstick je multifunkční v tom, že můžeme střídat úchopy podle potřeb a zaměření tréninku i v průběhu samotného cvičení. Úchop v horizontální nebo vertikální poloze či různé kombinace cvičení mohou být pro náš trénink velikou výhodou.

S Gripstickem můžeme snadno simulovat specifické úchopy, které jsou typické pro náš sport nebo naši aktivitu. Můžeme simulovat úchop řidítek, tenisové rakety při úderu nebo například úchop konečky prstů typický pro sportovní lezení.

Nejsme omezení délkou trvání samotného cvičení. Objem tréninku můžeme snadno přizpůsobit našim potřebám a nic nás nebude limitovat.

Odpor Gripsticku můžeme upravit velmi snadno a rychle bez použití jakéhokoli nářadí. Pokud Gripstick zcela povolíme, jeho odpor je minimální až nulový. A můžeme přidávat až do úplného zablokování. Hodí se na všechny formy cvičení. Můžeme snadno rozvíjet vytrvalost, stejně tak i maximální sílu.

Důkazem všestrannosti Grispticku je, že ho používají sportovci v mnoha disciplínách jako je

TENIS - SQUASH - HOKEJ - FLORBAL
TERÉNNÍ CYKLISTIKA - MOTOKROSS - WAKEBOARDING -  WINDSURFING
SKALNÍ LEZENÍ - BOULDERING - KULTURISTIKA  - WORKOUT - GYMNASTIKA
POLEDANCE – BOJOVÉ SPORTY…

Způsobů, jak rozvíjet svaly předloktí, je mnoho. A důvodů proč to nedělat je ještě více. My ale nehledáme důvody ale způsoby! Nebo ne?

Koupit the gripstick
© Gripstick 2020 | vytvořil 
Petr Smejkal
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram